Jak skutecznie uwieść mężczyznę?


Relacje damsko-męskie, choć nie należą do najłatwiejszych, są jednymi z najbardziej pożądanych przez każdego człowieka. Wszyscy – nieważne ile lat mamy, w jakiej kulturze się wychowaliśmy czy też, jaką religię wyznajemy – potrzebujemy bliskości drugiej osoby. Tutaj główną rolę odgrywać zaczyna sztuka flirtu, uwodzenia, dzięki której możemy zdobyć mężczyznę naszych marzeń. Od czego zacząć, aby skutecznie uwieść mężczyznę?

Czy wygląd jest najważniejszy?

Jest on ważny. Na pewno staje się elementem wychodzącym naprzeciw, ponieważ pierwsze wrażenie często opiera się jedynie na sferze wizualnej. Zanim jeszcze zdążymy porozmawiać z partnerem, ten już najprawdopodobniej wykreował w myślach lekki zarys naszej postaci. Ważne jest, aby nasz wygląd był zachęcający i nie mówimy tu o operacjach plastycznych, jeżeli akurat nie trafiamy w gust ukochanego. Wygląd, w sztuce uwodzenia nie jest aż tak ważny żebyśmy musiały się desperacko mu poświęcać. Wystarczy zadbać o najważniejsze aspekty wizualne jak włosy, lekki makijaż, czy też kobieca sukienka podkreślająca ponętne kształty ciała. 

Postaw na OSOBOWOŚĆ

Czy zastanawiałaś się kiedyś, mijając na ulicy parę, – dlaczego ten przystojny chłopak jest z tak średnią dziewczyną, przecież mógłby mieć każdą? Może to właśnie ona nie skupiła swojej uwagi na aspekcie, tak nietrwałym jak uroda, a oparła swoją znajomość z mężczyzną na ciekawym i zaskakującym temperamencie, jaki 
posiada. 

Jeden z najważniejszych elementów w relacjach damsko-męskich to zasada atrakcyjności. Często zdarza się, że kobieta, która nie jest obdarzona ponad naturalną urodą ma mnóstwo adoratorów, w przeciwieństwie do innej uważanej za ogólnie piękną. I tu właśnie mamy do czynienia z kobiecością – nie trzeba wyglądać jak Angelina Jolie – wystarczy mieć pasję, indywidualną osobowość i coś do powiedzenia. Jeżeli opierasz swoje relacje z mężczyznami jedynie na wyglądzie, po krótkim czasie może się okazać, że facet znudzi się tobą, bo ile można patrzeć na damę nie mając z nią żadnych tematów do rozmów?

Atrakcyjna kobieta wie jak zainteresować swojego partnera, zaskoczyć, sprawić, aby był na tyle ciekaw i chciał jej poświęcić kolejną godzinę swojego życia.

Nie popadaj w skrajności

Innym ważnym elementem podczas tworzenia relacji z mężczyzną są skrajności, musimy być niezwykle uważne, aby nie popadać z jednej w drugą. Mowa tu o naszym zachowaniu. Jeżeli zadzieramy nosa, a nasza twarz wskazuje na niedostępna „cold bitch” to niestety będziemy przyciągać do siebie samych podrywaczy. Doprowadzimy do automatycznego odsiewu – wrażliwy, miły i troskliwy chłopak nie odważy się podejść do takiej kobiety z obawy przed odrzuceniem. Z drugiej jednak strony nie bądź natarczywa. Jeżeli przejmiesz inicjatywę i to ty będziesz „biegać” za facetem, pomyśli on, że trafił na psychopatkę, która uczepiła się go jak rzep psiego ogona. Większość facetów źle reaguje na tak namolne zachowanie ze strony kobiet.

Tak naprawdę jedyne, co musisz zrobić to umożliwić mężczyźnie poderwanie ciebie. Pozwalając mu na to, w rzeczywistości ty sama będziesz mogła sterować rozwojem sytuacji, a w ten sposób subtelnie go uwiedziesz, mimo że partner nie będzie zdawał sobie z tego sprawy. Główną rolę odgrywa tu pozytywne nastawienie, bądź otwarta i uśmiechnięta, gdy już podejdzie pokaż, że jesteś zainteresowana nawiązaniem znajomości. Nabierze on dzięki temu pewności siebie, przez co łatwiej będzie mu się z tobą komunikować, pozytywne fale, które wysyłasz wpłyną na dalszą znajomość.

Wyjdź mu naprzeciw

Nawet, jeżeli mężczyzna jest tobą zainteresowany, może nigdy nie odważyć się do ciebie podejść. Jeżeli cały czas osacza cię grono koleżanek facet będzie czuł się niepewnie i nie zaryzykuje odrzucenia przy tylu świadkach – będzie obawiał się upokorzenia, które nastąpi, jeżeli nie będziesz zainteresowana jego względami. Odizoluj się na chwilę, dasz mu możliwość podejścia do siebie. Rozmowa na pewno przebiegnie dużo lepiej, jeżeli będziecie sam na sam, niżeli wpatrywałoby się w was kilka par oczu, zaciekawionych rozwinięciem sytuacji.

Nie ma sensu na czekanie aż mężczyzna do ciebie podejdzie. Każdy jest inny, ty możesz trafić na tego skromnego, który nie jest typem pewnego siebie cwaniaka, dlatego też warto zrobić ten pierwszy krok. Nie powierzaj swojego losu, w ręce innego człowieka. Jeżeli ktoś ci się podoba i chcesz nawiązać z nim kontakt – po prostu podejdź i zgadaj. Nie graj według zasady „to ja jestem wybrana”, a zacznij sama wybierać. Jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce, możesz tym samym zaskoczyć mężczyznę, który ci się podoba, weźmie cię on za silną indywidualistkę, która idzie pod prąd, a już to staje się świetnym pierwszym wrażeniem.

Sztuka uwodzenia to ciężki kawałek chleba, trzeba się nią umiejętnie posługiwać. Jeżeli wykorzystujesz jej techniki, a mimo to obiekt twoich westchnień nie wykazuje zainteresowania, nie narzucaj się. Odpuść, a może, gdy to zrobisz on zechce na nowo przejąć inicjatywę, nawet jeśli nie, to najgorsze, co możesz zrobić to narzucanie się – w ten sposób na pewno go do siebie zniechęcisz. 

Podczas stosowania flirtu trzeba wykazać się umiejętnością odnalezienia złotego środka. Niektórzy tą zdolność mają we krwi i przychodzi im to z łatwości, inni nabywają wprawy w uwodzeniu z czasem. Tak czy siak warto próbować, od tego przecież zależeć będzie nasza przyszłość, w samotności lub z ukochanym mężczyzną przy boku.